Team Member

40

. Varga Matej


Volám sa Matej Varga a som mladý 27 ročný pracovitý Senčan. V Senci žijem celý život a nadobudol som tu aj základy svojho vzdelania. Navštevoval som miestnu materskú školu, neskôr ZŠ J.G. Tajovského a maturoval som na gymnáziu Antona Bernoláka. Následne som v Bratislave absolvoval vysokú školu so študijným programom zameraným na podnikový manažment. Organizácia, riadenie a tímová práca mi teda nie sú cudzie.

Už popri štúdiu som pomáhal v rodinnej firme, ktorá pôsobila od 90.tych rokov v Senci v oblasti nehnuteľností. Pri práci v nej som získal množstvo cenných skúseností a poznatkov ako v legislatívnej, tak aj v praktickej sfére a pri každom projekte som sa poučil, ako ten ďalší spraviť lepšie.

Od minulého roka pracujem na Okresnom úrade v Senci, kde som nadobudol tiež množstvo užitočných informácií a skúseností aplikovateľných pri službe verejnosti, akou práca poslanca mestského zastupiteľstva nepochybne je.

Rozhodol som sa kandidovať na poslanca mestského zastupiteľstva, pretože tu žijem ja aj moja rodina celý život a záleží mi na NAŠOM meste. Svoju budúcnosť vidím v Senci a preto chcem, aby sa stal ideálnym domovom pre všetkých Senčanov. Viem ponúknuť svoje neustále sa rozširujúce skúsenosti. Stanovujeme si s našou skupinou reálne ciele, za ktorými si môžeme stáť a ktoré vieme reálne naplniť. Na ich dosiahnutie však potrebujeme Vašu podporu a dôveru. O tie sa s kolegami zo skupiny 90301.sk chcem uchádzať. Záleží mi na budúcnosti nášho mesta rovnako, ako Vám. Spravme z neho to najlepšie miesto pre život. Spolu to dokážeme!