Team Member

18

. Kvál Pavol


Volám sa Pavol Kvál, mám 35 rokov, od narodenia žijem v Senci a po maturite na Gymnáziu A. Bernoláka v Senci, som bol promovaný na Stavebnej fakulte STU v Bratislave ako stavebný inžinier. So svojou manželkou a dvomi deťmi stále bývam v Senci a vediem stavebnú spoločnosť, ktorá zamestnáva takmer 30 ľudí zo Senca a okolia.

Rozhodol som sa kandidovať za poslanca MsZ v Senci, lebo mám pocit, že viac ako kedykoľvek v minulosti je potrebné, aby nás zastupovali ľudia, ktorí k tomuto mestu a ľuďom čo ho budovali majú pozitívny vzťah, rešpekt, úctu a majú ho radi aj s nedostatkami. Chcem vrátiť Senčanom hrdosť na to že žijú v Senci. Nepridávajme sa na stranu tých, ktorí len hania. Spojme sa všetci, starí aj noví obyvatelia a robme pozitívne rozhodnutia.

Ak mi dáte dôveru a stanem sa poslancom, budem podporovať len také rozhodnutia, ktoré udržia naše mesto aj naďalej medzi ekonomicky najzdravšími a najlepšími na Slovensku. Tak ako to je aj v rodine, je to aj v meste a len ekonomicky silné mesto si môže pre svojich občanov dovoliť aj niečo na viac. Z pohľadu mojej profesie sa chcem venovať infraštruktúre, architektúre a plánovaniu. Mojou srdcovou záležitosťou sú Slnečné jazerá, kde som ako mnohí Senčania vyrastal a strávil s mojimi kamarátmi veľa voľného času. Z toho vyplýva, že ďalšou prioritou môjho pôsobenia bude ich udržateľnosť, rozvoj a časom jedinečný športovo-relaxačný park aj mimo letnej sezóny.

Vážme si, čo pre nás urobili predošlé generácie, zveľaďujeme to a spravme my aspoň toľko pre naše deti. Záleží mi na tom, aké miesto pre život zanechám mojim deťom tak, ako na tom záležalo môjmu otcovi a celej rodine od kedy žijeme v Senci.