Team Member

11

. Gubáni Juraj

Deň 10.11.2018 bude pre Senec veľmi dôležitý a ja chcem byť opäť pri tom! Je to moja občianska povinnosť, ale aj určitý patriotizmus. Nebolo to ľahké rozhodnutie, lebo sa budem o priazeň voličov uchádzať už tretíkrát a veľa vecí ešte nie je dokončených… Dve volebné obdobia som sa orientoval hlavne na šport v Senci ako predseda Komisie športu. V tom nasledujúcom, by som chcel zlepšiť moje skúsenosti už v oveľa väčšom rozsahu a CHCEM, aby NAŠE MESTO zostalo NÁM VŠETKÝM, a aby sa v ňom nevytvárala zbytočná negatívna energia. Mojim hlavným cieľom je pokračovať v začatej práci a prajem si lepšiu SPOLUprácu všetkých v mestskom zastupiteľstve /MsZ/ v prospech občanov nášho mesta. Senec si to zaslúži a i keď viem, že tu nie je všetko ideálne /problémy boli, sú a budú… /, je to mesto, ktoré milujem, v ktorom som vyrastal a z ktorého chcem moderné a fungujúce mesto, na ktoré budeme všetci hrdí!

 

Viem, aké je ťažké presadiť pozitívne i modernejšie, ale niekedy aj samozrejmé veci v MsZ, keď nemáte podporu kolegov, hlavne ak sú niektorí za každú cenu proti… Preto som sa rozhodol spojiť so skupinou 90301.sk, ktorá ma oslovila svojimi nápadmi, ale hlavne po osobnom stretnutí, aj odbornosťou každého jedného člena. V našom meste sa zrazu objavilo niečo, čo tu doteraz nebolo – mladý, skúsený a ambiciózny team Senčanov, ktorí chcú odhodlane pracovať pre Senec. Ja mu verím a preto som sa rozhodol im odovzdať moje skúsenosti z posledných dvoch volebných období a spoločne s nimi dosiahnuť náš cieľ – priniesť do Senca niečo nové, pozitívne pre všetkých obyvateľov a myšlienku konečne začať SPOLUpracovať. Verím, že nám k naplneniu nášho cieľa 10. novembra pomôžete, aby sme tieto myšlienky a plány mohli zrealizovať.

 

Volám sa Juraj Gubáni, mám 35 rokov a kandidujem na post poslanca v Mestskom zastupiteľstve v Senci. Vopred Vám ĎAKUJEM za každý hlas pre mňa a mojich kolegov z #90301.sk .